Обрали «Кращого студента Волині 2017». ФОТО

news

Після трьох етапів конкурсу у Луцьку обрали «Кращого студента Волині 2017».

Конкурс відбувся сьогодні, 16 листопада, у Палаці культури міста.

Переможцем став студент 5 курсу спеціальності «менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Хлопець – тренер проектів «Школа влогінгу», «Школа молодого бібліотекаря», член оргкомітету проектів «Студреспубліка-2016», «Студреспубліка-2017», «Школа лідерів – 2016», «Школа лідерів – 2017», керівник проекту «СНУ ЛАЙФ», керівник Креативної лабораторії СНУ, один із засновників 6a studio, переможець багатьох конкурсів.

Конкурс «Кращий студент Волині 2017» відбувався у три етапи. На першому етапі студенти подавали заявки, другий етап – це засідання членів журі, які обрали найкращих у своїх номінаціях і третій етап – конкурсний виступ учасників.

У фінал вийшли «Студентка-дизайнер» Віра Альфорова (ЛНТУ), «Студент-науковець» Назар Шуляк (СНУ), «Студент-науковець» Надія Тележинська (ЛНТУ), «Студент-журналіст» Анастасія Хазова (СНУ), «Студент-громадський» діяч Ірина Гарачевська (СНУ), «Студент-митець» Назар Дубина (СНУ).

Не брали участі у конкурсі двоє учасників. Це переможець номінацій «Студент-програміст» –  Володимир Книшук (ЛНТУ) та «Студент-спортсмен» Олександр Колодій (АРТІП).

Оцінювали учансників журі, до складу якого ввійшли голова Молодіжного центру Волині Захар Ткачук, керівник відділу рекрутингу ІТ-компанії Internetdevels Дарія Паньків, директор агентства «Artefact» Андрій Сірук, начальник відділу сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Катерина Шкльода, помічник проектора з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами, кандидат філологічних наук Тетяна Гулик, заслужений артист естрадного мистецтва України, шоумен, Сергій Скулинець.

Перший конкурс –  це було представлення учасників, де кожен себе представляв у форматі відео.

Віра Альфорова на відео на своєму робочому місці у дизайн-студії, де виготовляють елементи декору ручної роботи, у форматі питання-відповідь розповіла про себе – дівчина позитивно відповідала про те, яку любить музику, книги, навіть наспівала свою улюблену пісню.

Назар Шуляк на відео показав скільки здобутків у нього вже як науковця – хлопець відвідав уже чимало відомих наукових конференцій та переконаний, що для успіху потрібно наполегливо працювати.

Надія Тележинська показала про те, яка вона активна, навчається, допомагає друзям із завданнями.

Анастасія Хазова на відео провела сама собі психоаналіз: дівчина постала як у ролі психолога, так і у ролі пацієнта. Діагноз – хронічний журналіст.

Ірина Гарачевська на відео розповіла, що людина щодня має 24 години, аби досягнути своєї мрії, що кожна людина має своє призначення. Дівчина закликає допомагати іншим, бо від того, як ти використаєш ті 24 години може залежати чиєсь майбутнє. Вона запитує: «Хто я? Для чого живу? І куди прямую?»

Назар Дубина на відео розповідає, що він щаслива людина. Він каже, що потрібно любити себе, своє оточення і свою країну. На його думку, щоб бути щасливим потрібно просто знайти своє призначення в житті, а щоб зрозуміти його потрібно керуватися не думкою суспільства, а своїм власним життям, не потрібно відмовлятися від запрошень людей, від яких можна щось почерпнути. Хлопець вважає, що в усіх невдачах потрібно звинувачувати тільки себе і до всіх людей потрібно ставитися з повагою. І якщо не вдалося чогось досягти, то це не наслідок несприятливих обставин, це просто забракло оптимізму і посмішки. Назар каже, що щастя включає в себе тільки три етапи – «Мрій», «Працюй», «Досягай».

Після представлення відбувся конкурс талантів. Віра Альфорова розповіла, що вона поєднує соціологію та дизайн і створює дизайн особистості у геометричних символах. Соціологія допомагає їй у тому, що вона за допомогою анкети дістає інформацію про людину і тоді робить їй дизайн.  Дівчина розіграла сертифікат на таку картину. Дівчина витягнула номер із рядом та місцем переможцем. Подарунок отримала дружина Сергія Скулинця – Тетяна.

Назар Шуляк зачитав показав свій талант до мов та танцю.

Надія Тележинська зачитала лист Лесі Українки «Твої листи пахнуть зів’ялими трояндами».

Анастасія Хазова розповіла про те, які насправді журналісти. Вона пожартувала, що журналісти насправді перша влада, а не четверта і навела приклад, що навіть підписників у соцмережах у них більше, ніж у депутатів. Вона зауважила, що люди настільки не фільтрують інформацію, що можуть цілий тиждень святкувати день народження панди із Луцького зоопарку, навіть не підозрюючи, що її там не існує. Вона все жартувала, що журналісти щодня купаються у ванні грошей та ванні вдячності, як думають люди. Дівчина порадила думати, фільтрувати та розвиватися.

Ірина Гарачевська на конкурсі талантів виконала пісню.

Назар Дубина також виконав власну пісню.

На інтелектуальному конкурсі учасникам ставили каверзні запитання. Наприклад, Назар Ткачук спитав Анастасію Хазову про числа Чингісхана. Вона зізналась, що не знає таких. Тоді Назар побажав завжди бути чесним, адже ніяких чисел не існує – він їх придумав.

Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Олексій Веремійчик привітав переможців та сказав, що спогади зі студентського життя будуть поруч все життя, побажав їм завжди залишатися веселими, креативними. Він зауважив, що зараз є багато креативної молоді, дякуючи якій з’являється багато цікавих речей.

Голова Молодіжного центру Волині Захар Ткачук подякував Студентській раді Волині за проведення такого чудово конкурсу.

Нагородили також учасників, які не ввійшли до фіналу.

Переможця нагородила керівник відділу рекрутингу ІТ-компанії Internetdevels Дарія Паньків. Вона зазначила, що студенти творять наше майбутнє.

«Всі ми граємо у гру, яка називається життя. І переможцем у цій грі є той, хто грає. Тому дякую тій молоді, яка є активна», – зазначила Дарія.

Назар Дубина подякував всім, хто його підтримував і сказав, що навколо зібрана дуже класна студентська команда – люди, на яких можна покластися:

«Дуже щасливий, що виграв. Це буде для мене черговою мотивацією бути ще активнішим, ще більше творити всяких класних креативних речей на благо студентства і на благо молоді і на благо нашої країни. Не слухайте нікого, якщо вам хтось каже, що у вас щось не вийде», – сказав переможець.

 

0 Комментариев