Няня з Луцька дала ляпаса дитині Ольги Фреймут

news

Лучанка, яка доглядала за сином Ольги Фреймут, вдарила по обличчю дитину, якій не виповнилось і двох років. Зі слів няні, зробила вона це тому, що хотіла «дати здачі» дитині, яка, буцімто, вкусила її. Про це журналістка розповіла в своєму Інстраграмі, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

“Останнім часом Валерій (1 рік 8 місяців) дуже тривожно спить вночі – раптом починає гірко-гірко плакати. Це не зубки – у сина вже всі прорізалися. І він у нас не погано розмовляє – сказав би. А ще Валерій почав панічно за мене хапатися, втікати від няні. Навіть, коли я в одній з ним кімнаті відходила до вікна, він починав плакати: “Мама тут! Мама тут!” Валерій постійно казав, що вкусить Марію ( так звати його няню), плакав і біг до нас з Володею, бабусь, до першої няні Каті, яка тепер з Євдокією, моєї сестри, навіть до домашньої робітниці”, – йдеться у дописі Фреймут.

З її слів, вдома стоять камери, тому вони дізналися причину такої поведінки сина.

“Мені стало відомо, що няня вдарила мого сина по личку. Дала ляпаса. Як дорослому. При цьому сказала, що це – здача, бо дитина її вкусила. Валерій розплаканий перепитав: “Здача?”. За що?

Ця жінка отримувала щедру зарплату – два дні її роботи – стільки моя мама заробляє вчителькою за місяць. Я робила подарунки її дочці. Турбувалася, смачно годувала, вона користувалася послугами мого водія. Для комфорту няні винайняли затишну квартиру. Марія завжди казала, що готова : “мені руки підстелити”. Я пишу цей пост – і плачу! – додає телеведуча.

З її слів, жінку звати Марія Сенатор, вона з Луцька.

1 Комментарий