Новий світлофор встановлять на перехресті вулиці Львівська-Потебні

news

13 жовтня, на запрошення громади мікрорайону перехрестя вулиці Львівської та Потебні, радники міського голови Ігор Поліщук, Юрій Безпятко та директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк зустрілись із тутешніми мешканцями, обговоривши питання облаштування на вказаному перехресті світлофорної розв’язки.

Дещо раніше ми писали, що громада цього мікрорайону збтрала підписи для звернення до міської влади  щодо встановлення світлдофора на вище зазначеному перехресті.

Читайте також: На перехресті Львівська-Потебні планують встановити світлофор

Лучани розповіли, що перехрестя є надзвичайно аварійно-небезпечним через активний рух транспортних засобів та відсутність необхідного регулювання. Складністю також є перетин дороги на пішохідному переході, адже острівців безпеки тут поки також не встановили.

На перехресті вулиці Львівська-Потебні встановлять новий світлофор

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ігор Поліщук запевнив присутніх, що ця проблема є актуальною для міста, відтак на наступному дистанційному засіданні позачергової сесії Луцької міської ради буде виділено 100 тис. грн на проєкт облаштування світлофорної розв’язки, що передбачатиме все необхідне для повноцінної світлофорної розв’язки.

 

Потому представники міської влади вирушили вулицями Малоомелянівського масиву, аби поспілкуватися із місцевими мешканцями та ознайомитися із їх проблемами та потребами. Лучани справедливо відмітили, що це вперше їх мікрорайону приділяють стільки уваги за довгий період часу. Серед місцевих проблем було виділено дороги, і, в той же час, – необхідність встановлення обмежувачів швидкості освітлення на ділянках із нормальним дорожнім покриттям, освітлення, благоустрій пішохідної зони та багато іншого.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

0 Комментариев