Нововолинці вимагають справедливого розслідування смерті 16-річної дівчини

news

4-го серпня в центрі міста Нововолинська на Майдані незалежності зібралися небайдужі громадяни міста, батьки загиблої Катерини Литкіної та керівники слідства смерті неповнолітньої.

Про це пише БУГ.

Громада не задоволена роботою нововолинської поліції, жителі міста активно висловлювали думку, захищали інтереси батьків загиблої. Люди вимагали справедливого розслідування, наголошували на тому, що головні підозрювані переховуються, один з них взагалі зник у невідомому напрямку ще тиждень тому. Виник ряд питань та претензій, вимагали термінової заборони виїзду неповнолітніх підозрюваних за межі України, а також контролю усіх кордонів. Жителі нововолинська налякані, переймаються за власних дітей, тому хочуть чесності та прозорості. Батьки Катерини також обурені пасивністю правоохоронних органів, зауважують, що  поліція нехтувала своїми обов’язками, до активних пошуків залучилась не одразу.

“Пройде час і в нашому місті буде повторюватися така ситуація. Що ви тоді будете робити?” – звернувся до правоохоронців  батько загиблої Сергій Литкін.

Отже, громада вимагає ретельного огляду цієї справи, рішучих дій та публічності. Зауважимо, що на організовану народом зустріч були запрошені представники міської ради, але зі сторони Сапожнікова ніхто не відреагував, тому заплановано зустрічатися надалі з батьками Катерини Литкіної, підтримувати їхні інтереси та залучати центральне телебачення.

IMG_2755

IMG_2775

DSC07042

Поховали Катерину Литкіну 13-го серпня на місцевому дитячому кладовищі.

_MG_2474

_MG_2471

0 Комментариев