Нові тарифи на гарячу воду та тепло – опалювальний сезон принесе зміни лучанам

news

Новий опалювальний сезон розпочнеться зі зміни тарифів на гарячу воду та тепло для жителів Луцька.

Про це йшлося 2 вересня під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, передає ІА “Волинські новини”.

Олександр Бабичзаступник директора ДКП “Луцьктепло”, повідомив, що нові тарифи підприємство хотіло б запровадити вже з нового опалювального сезону, однак поки зміни не можуть бути застосовані, адже, згідно з законодавством, не вибрано відповідної моделі відносин.

За словами Олександра Бабича, двоставкові тарифи на теплову енергію будуть на 27% нижчими за діючі. Впровадження нових тарифів також дозволить врахувати нову вартість газу, вартість його розподілу, вартість розподілу електроенергії та підвищення заробітної плати працівникам.

“Ці тарифи економічно обґрунтовані”, – сказав Олександр Бабич і додав, що двоставкові тарифи міститимуть постійну і змінну частини, зокрема вартість спожитих послуг.

Водночас заступник директора “Луцьктепла” поінформував, що заборгованість за спожиті послуги перед підприємством серед населення становить 91,9 мільйона гривень, а серед юридичних осіб – 4,24 мільйона гривень. Зараз “Луцьктепло” укладає зі споживачами договори реструктуризації боргу.

1 Комментарий