“Нова пошта” та “Укрпошта”: посилки до кінця карантину зберігатимемо безкоштовно

news

Компанії «Нова пошта» та «Укрпошта» скасували оплату за зберігання поштових відправлень до кінця карантину. При цьому компанії продовжують працювати і надавати послуги.

З 18 березня скасована плату за зберігання посилок клієнтів “Нова пошта” до кінця карантину, адже у службі розуміють, що клієнти можуть не встигнути забрати посилки вчасно.
«Нова пошта» продовжує працювати і надавати послуги клієнтам у повному обсязі. Весь ланцюг доставки працює – відділення, термінали, кур’єри, поштомати. Перевезення вантажу відбувається без обмежень. Крім того, в звичайному режимі продовжує працювати міжнародна доставка.

“Ми створили безпечний простір доставки для наших клієнтів і співробітників. Усі відділення «Нової пошти» оснащені дезінфекторами, захисними масками, рукавичками. У відділеннях постійно проводиться прибирання всіх поверхонь за допомогою дезінфікуючих засобів. Ми контролюємо відстань черги і не допускаємо великого скупчення людей. Наші співробітники проходять первинний огляд і не допускаються до роботи у разі погіршення самопочуття”, – йдеться у повідомленні пресслужби Нової пошти.

«Укрпошта» також запропонувала своїм користувачам безкоштовне зберігання посилок.

«З 17 березня 2020 р. і до закінчення карантину в усіх об’єктах поштового зв’язку плата за зберігання реєстрованих поштових відправлень, зокрема Укрпошта експрес, Укрпошта стандарт та Укрпошта SmartBox не стягується. Також безкоштовним буде зберігання вхідних (імпортних) відправлень з-за кордону», – наголошується у повідомленні державного поштового оператора.

Також «Укрпошта» частково змінила умови доставки, вручення та зберігання реєстрованих поштових відправлень «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Стандарт» та «Укрпошта SmartBox». До кінця карантину поштові відправлення, окрім судових повісток, вкладатимуть в поштові і абонентські скриньки. Якщо скринька несправна, то отримувача повинні повідомити про поштові відправлення телефоном або через інтернет. Судові повістки, як цього і вимагає законодавство, вручатимуть особисто.

0 Комментариев