Незалежна експертна оцінка вартості компанії

news

Якщо ви знаєте, скільки коштує підприємство, маєте відповідний офіційний документ, що підтверджує правильність розрахунків, то легко зможете провести реструктуризацію, купівлю/продаж, отримати кредитні кошти, відстояти свої права або отримати компенсацію за збитки через судовий процес. Компанією Парето оцінка вартості підприємства пропонується на високому професійному рівні і виконується провідними незалежними експертами.

Вже сьогодні ви можете замовити процедуру оцінювання бізнесу, організації, будь-якого іншого підприємницького об’єкту, звернувшись за допомогою до фахівців PARETO. В результаті роботи спеціалістів ви отримаєте звіт, що має юридичну силу, та можливість поліпшити управління, розробити ефективний бізнес-план, скласти вигідну пропозицію для інвесторів, визначити найкращу ціну орендної плати, підрахувати оптимальний розмір оподаткування.

Замовити оцінку вартості може безпосередній власник підприємства, партнери, засновники, власники акцій, ведучі покупці, керуючі компанією або інші особи, які мають відповідні законні підстави. На виконання послуги знадобиться від 5 робочих днів і остаточні терміни залежать від складності завдання, об’єму робіт, визначаються експертами індивідуально в кожному випадку.

Документи, які потрібні для оцінки вартості бізнесу

Щоб здійснити розрахунки вартості, акредитованим спеціалістам від замовника потрібен відповідний кейс документів. Стандартно це:

  • статут підприємства;
  • підтвердження офіційної реєстрації;
  • папери, в яких є дані про власників;
  • звітність і баланс за відповідний період, що достовірно відображає фінансову діяльність компанії;
  • виписка, підставою для складання якої є балансова відомість;
  • актуальний бізнес-план подальшого розвитку.

Додатково можуть знадобитися і інші документи, перелік яких складається фахівцями при первинній консультації клієнта.

Методи визначення вартості підприємства

В залежності від діяльності організації, а також на підставі багатьох інших факторів, спеціалісти Парето обирають найкращий варіант розрахунку вартості для отримання точних результатів. Це може бути:

  • порівняльна методика оцінювання підприємств або акцій;
  • майновий підхід підрахунку накопичених активів у разі оцінювання компанії, яка ліквідується, оголошується банкрутом;
  • прибутковий прийом з орієнтацією на процедури маркетингу, включенням чистих дивідендів, очікуваних коштів у вартість об’єкту, який досліджується.

Замовити оцінку вартості підприємства в Парето

Ви можете замовити оцінку вартості підприємства будь-якої форми власності та діяльності, скориставшись послугами компанії Парето. Замовлення пропонується відправити через спеціальну online форму на сайті чи зв’язатися з експертами у зручний спосіб. Ви неодмінно отримаєте безкоштовну професійну консультацію та грамотну допомогу у визначенні вартості бізнесу або організації.

0 Комментариев