Невдовзі відбудеться прем’єра першого великого фільму рівнянки

news

За кілька днів на екрани вийде повнометражний фільм “Віддана”, який знятий за сучасним українським твором Софії Андрухович “Фелікс Австрія”. Прем’єру чекати залишилося недовго.

Розпочалися зйомки фільму “Віддана” у квітні цього року.

Події розгортаються у другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. Доктор вирішує виховувати їх разом. Пройшло 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів і таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає”, – йдеться у повідомленні на сайті компанії Film.ua.

У стрічці “Віддана” зіграла зірка балету Катерина Кухар. Їй дісталася таємнича роль загадкової артистки пересувного театру. Епізод за її участю започатковує центральну історію фільму. На сцені театру Катерина Кухар виконувала складні трюки.

У фільмі Віддана також гратимуть зірки кіно.

Режисер стрічки – рівнянка Христина Сиволап.

Христина Сиволап відома короткометражкою на мільйон гривень – “Давай не сьогодні”, яку зняла у 2013 році. У 2015 році робота рівнянки виграла короткометражний конкурс на італійському кінофестивалі Triest Film Festival, а у Львові на “Wiz-Art” стрічка отримала приз глядацьких симпатій.

Стрічка “Давай не сьогодні” також отримала другу премію на РМКФ МІСТО МРІЇ.

Також була режисером однієї зі знімальних груп серіалу “Тато Ден”.

“Віддана” – це перший повнометражний фільм Христини Сиволап. Прем’єра стрічки буде 16 січня.

0 Комментариев