Nestlé в Україні вдруге підтримає Пакт заради молоді

news

Компанія Nestlé підписує оновлену та розширену версію Пакту, створеного у 2014 році, і продовжує свої зобов’язання до 2025 року. Документ передбачає партнерство з численними українськими компаніями в галузі створення робочих місць для молоді, співпрацю з Міністерствами економіки, освіти, молоді та спорту, розробку й запровадження менторської програми тощо.

25 вересня 2020 р., Київ – Nestlé в Україні та Молдові як надійний роботодавець і соціально відповідальна активна компанія спрямовує багато ресурсів і зусиль на допомогу молоді. Один із масштабних проєктів, у якому Nestlé бере участь спільно з численними іншими компаніями – Пакт заради молоді. Це всеукраїнська ініціатива, яка була створена Центром «Розвитку КСВ» спільно з Міністерством молоді та спорту України та за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. Пакт має на меті запровадження сучасних підходів до роботи з молоддю та консолідацію зусиль держави, громадянського суспільства та бізнесу для вирішення проблем освіти і працевлаштування молодих людей в Україні.

Робота в межах Пакту заради молоді-2020, до якого компанія долучилася на національному рівні в 2016 році, була успішно завершена. Nestlé в Україні активно залучає та розвиває молодь вже багато років. Так, лише у 2019 році компанія працевлаштувала 842 співробітника віком до 30-ти років, а досвід першої роботи отримали 346 інтернів. Також для молоді протягом року було проведено 83 навчальних заходи, які допомогли розвинути практичні навички та збільшили конкурентоспроможність молодих людей на ринку праці. За всі шість років реалізації власної ініціативи з працевлаштування молодих і перспективних людей до 30-ти років NestléneedsYOUth в Україні роботу отримав 3801 кандидат, а 1350 інтернів і випускників здобули можливість пройти практику в Nestlé. 

«Ми раді продовжувати розвивати українську молодь через Пакт заради молоді-2025 та нашу ініціативу NestléNeedsYOUth. Ми віримо, що молодь – це наше майбутнє. Ми активно працевлаштовуємо молодь, надаємо можливість стажуватись та плануємо в найближчому майбутньому запровадити стажування в Nestlé Україна з елементами дуальної форми здобуття освіти. Впевнена, що завдяки спільним зусиллям держави, сектору освіти та бізнесу молодь буде залишатись в Україні та робити власний внесок у розвиток країни», розповідає Наталія Філоненко, HR директор Nestlé в Україні та Молдові.

Нові соціальні та економічні виклики 2020 року, що стоять перед роботодавцями, зокрема пандемія COVID-19 та її наслідки, потребують оновлення підходів щодо працевлаштування молоді. Це створює потребу для компаній оновити партнерство заради молодого покоління, щоб зафіксувати своє бажання і готовність продовжувати роботу з молоддю. До оновленого Пакту заради молоді-2025 додається нова ціль — розвиток менторства. 

Інформаційна довідка:
Nestlé – одна з найбільших компаній світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 187 країнах, а 300 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – підвищувати якість життя й сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як NESCAFÉ або Nespresso, до лідерів локальних ринків. Результати компанії зумовлені веденням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя.
Nestlé розпочала свою діяльність в Україні в 1994 році з відкриття представництва. Відтоді компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч»», а з 2018 володіє 100% акцій підприємства. У травні 2003 року в Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». У 2012 році у Львові було створено NestléBusinessService (NBS Europe), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé у більш ніж 40 країнах світу.
Бізнес Nestlé в Україні представлений такими напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, продукти швидкого приготування), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.

 

0 Комментариев