Не зводьте будинки з аби-чого! Будуйте з цегли!*

news

Міцна, виготовлена з натуральної сировини, здатна до ефективного теплозбереження, цегла уже давно стала найулюбленішим будівельним матеріалом для багатьох. Вона користується неабиякою популярністю протягом  століть. Із цегли зводять найрізноманітніші конструкції: від колон до вілл. Головне – зробити правильний вибір виробника, не розгубитися, обираючи підприємство, яке виготовляє цей будматеріал.

Протягом багатьох років будівельники не лише Рівненщини й Волині, а й усієї України для зведення різних споруд обирають продукцію сварицевицького цегельного заводу, адже на практиці перевірили її якість та надійність. Основою виробництва підприємства є пустотіла цегла. Такий будматеріал активно використовують майстри у європейських країнах, адже він має ряд переваг. Зокрема, відмічають таку його основну властивість як теплозбереження. Крім цього, завдяки його порожнистій структурі вдається досягти найкращого кріплення між собою двох технологічних поверхонь. Ще однією перевагою пустотілої цегли є її невелика вага, завдяки чому, конструкції з неї значно легші і несуть набагато менше навантаження на фундамент.

Як окремий вид продукції ПП «Сварицевицька цегла» виготовляє повнотілу цеглу, яка досягає марки 200. Як стверджують фахівці, її можна використовувати не лише для будівництва стін, а й для зведення цоколів і навіть – фундаментів. Така цегла є  вологостійкою, а також здатна витримувати високу температуру (до 800 градусів за Цельсієм).

А якщо ви прагнете, щоб будинок підкреслював вашу індивідуальність, використовуйте при будівництві Баварську кладку. Цеглу різних відтінків для такої техніки також виробляє сварицевицький завод. Окрім доступної ціни, вона ще й володіє чудовими характеристиками: перш за все – це низьке водопоглинання, а отже – морозостійкість. Відповідно, споруди з такої цегли  будуть не лише оригінальними, а й міцними та надійними.

Обираючи будівельний матеріал, який виготовляє ПП «Сварицевицька цегла», ви можете бути впевнені: він служитиме не одну сотню років, оскільки вся продукція підприємства має документальне підтвердження якості та періодично проходить тестування у випробувальному центрі.

Придбати високоякісну цеглу можна за адресою: Рівненська область Дубровицький район с. Сварицевичі. Детальнішу інформацію читайте на сайті www.svbud.biz.ua, а якщо виникатимуть питання, телефонуйте: 099 91 29 172, 067 36 42 117.

 

0 Комментариев