“Не збираємося йти за жодних умов”

news

Повідомляє gazeta.ua

 Головна наша вимога деокупація Криму, каже Різа Шевкієв, член Меджлісу кримськотатарського народу. Доки це триватиме, ми вимагаємо, щоб відновили права людей у Криму. Щоб звільнили всіх активістів національного руху, а також тих, хто не змирився з окупацією. І не утримували їх за надуманими звинуваченнями в СІЗО.

Активісти готові стояти до кінця і не збираються йти за жодних умов. Українська влада має перейняти естафету, розпочату громадянами України, зокрема кримськими татарами. Повинна взяти ініціативу в свої руки і блокувати на законних підставах постачання електроенергії до Криму. Це те, чим має займатися уряд України, а не громадяни.

Держава, в якої відрубали частину територій, не зобов’язана постачати електричні чи інші ресурси країні-агресору. Той має сам думати, для чого захоплює цю територію. Якщо був готовий ­забезпечити тільки свої військові бази, а населення кинути ­напризволяще, то цього не має бути. Ми налаштовані ­рішуче, щоб до деокупації не тільки не вести розмову про постачання електроенергії, а й повністю зупинити його.

0 Комментариев