“Не платіть за завищеними нормами”

news

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців не платити за завищеними нормами споживання газу, а платити тільки за фактичне споживання газу, або за нормою 3,3 куб. м на людину.

“Було 3,3 куб. м на людину, а чому зараз треба платити 9 кубів? Ми ж розуміємо, що це в три рази більше, ніж споживають. Тому ми повертаємося до старої норми. Буде 3,29 куб. м таким чином, люди повинні платити справедливий обсяг. … Я звертаюся до українців – за завищеними нормами нікому нічого не платите. Платіть тільки те, що фактично споживаєте або за тими нормами, які працювали раніше. До того, як їх скасував суд“, – заявив Гройсман на засіданні уряду повідомляє “Сьогодні“.

Нагадаємо, попередня норма – 3,3 кубометра газу на людину в місяць – була встановлена ​​в 2016 році. Однак за рішенням суду вона була скасована і в дію вступили старі норми споживання. Так, суд скасував постанову Кабміну №203 від 23 березня 2016 року і на одну людину стало припадати 9,8 куб. м газу на місяць.

Втім, сьогодні, 30 січня, Кабінет міністрів знову урізав норму споживання газу для домогосподарств без лічильників. Тепер норма споживання газу для тих, у кого не стоять лічильники, становитиме 3,29 кубометра газу на людину на місяць.

0 Комментариев