Назвали кращі досягнення медицини 2015 року

news

Вчені підвели підсумки 2015 року, назвавши найбільш основні і значущі відкриття року в медицині. Список відкриттів був опублікований рядом наукових журналів Європи. Про це пише журнал «Цікавості».

Наукові видання опублікували рейтинг найбільш значущих і яскравих відкриттів медицини за 2015 рік. У цей список увійшов новий препарат теїксобатин, який призначений для боротьби з різними стійкими до інших препаратів вірусами. При цьому теїксобатин обмежує в майбутньому можливість розвитку цих вірусів в майбутньому, підвищуючи таким чином імунітет.

Крім того, відзначили і відтворення генетиками штучних голосових зв’язок, що може зробити революцію в своїй області. Розповіли фахівці про підсумки досліджень в університеті Джорджтауна, де нещодавно зуміли за допомогою медикаментів побороти хворобу Паркінсона. Відзначені в рейтингу створені вченими Гарварду імплантати для підключення до людського мозку і імплантати з титану для заміни досить крихких кісток грудної клітки людини. Важливим відкриттям були дослідження, в результаті яких клітини шкіри успішно пересадили в мозок.

0 Комментариев