Найпопулярніший герой луцьких студентів – Супермен

news

Максим Літвінчук в образі Супермена став переможцем конкурсу «Містер ІФтаЖ 2015».Захід відбувся 17 грудня на сцені Центру культури і дозвілля Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

Учасниками дійства стали п’ятеро студентів-першокурсників Інституту філології та журналістики. Кожен конкурсант обрав собі героя коміксів Marvel&DC та намагався зобразити його під час заходу.

За звання найкращого змагалися Супермен, Тор, Бетмен, Спайдермен та Флеш. Судили конкурс викладачі ІФтаЖу та коронована красуня СНУ ім. Лесі Українки Вікторія Паршенко.

Конкурсна програма була доволі насиченою та нелегкою. Тріумфатора визначали за допомогою представлення, конкурсу талантів, інтелектуального випробування, танцювальних постановок.

 pvUCXIH7bsQ   bWMg4OOcfgw

Студенти-супергерої намагалися здивувати аудиторію своїми вміннями.

 9to7MBj-Nl8 l26auah70-M

Одні співали і танцювали, інші зробили ставку на лірику. Дехто намагався розсмішити суворе журі. Між конкурсами присутніх розважали танцювальний колектив «Fly» та дівчата-вокалістки.

AXOcBTNvl0c hqc2WIFSl_k

Переможця конкурсу оголосила голова журі Оксана Теребус. За суддівським присудом віце-містером ІФтаЖу став Олег Ліщук. Переможу в конкурсі здобув Максим Літвінчук в образі Супермена. Тепер  Максим захищатиме честь інституту на загальноуніверситетському  рівні.

89BoTcpmg6I  CWVoBFF0HJM

 

 

0 Комментариев