Навіщо волинській сільраді електромобіль за 400 тисяч гривень?

news

Нещодавно Грем’яченська сільська рада придбала за 384 700 гривень електромобіль. Про це стало відомо з Вісника державних закупівель, ‒ пише Під прицілом.

Цікаво, що авто в документації класифікується як «снігоходи; автомобілі спеціальні для перевезення гравців у гольф і подібні транспортні засоби з двигунами». Тож, журналісти вирішили поцікавитися у сільських чиновників, чи доцільно витрачати майже 400 тисяч гривень з місцевого бюджету на придбання снігоходу у час, коли на сході країни триває неоголошена війна.

Так, у відповіді на інформаційний запит голова Грем’яченської сільської ради Наталія Мельник повідомила, що закупівля авто здійснювалась в рамках реалізації заходів по проекту «Розвиток співробітництва в галузі санаторно-курортного туризму на польсько-українському прикордонні».

Вона зазначила, що фінансування всіх заходів проекту здійснюється за кошти міжнародної технічної допомоги, але поступаючи на рахунок сільської ради вони обліковуються, як кошти місцевого бюджету.

«Електромобіль буде використовуватися в інформаційно-туристичному центрі, який створений в с.Грем’яче також в рамках реалізації заходів даного проекту для організації проведення екскурсій по екологічних маршрутах, що розроблені на території Грем’яченської сільської ради», ‒ розповіла Наталія Мельник.

До слова, участь в тендерних закупівлях взяло участь двоє учасників – Товариство з обмеженою відповідальністю «МК КСЕНКО», яке запропонувало за свої послуги 389 800 гривень та приватний підприємець Ігор Збишко, який запросив 384 700 гривень. Тож, члени комітету конкурсних торгів визнали найбільш економічно вигідною пропозицію від бізнесмена, який «скинув» в ціні 41 200 гривень.

0 Комментариев