На яких працівників найбільший попит на Волині?

news

На кінець вересня у Луцькому міському центрі зайнятості було зареєстровано 2,3 тис. безробітних, з них кожні семеро з десяти жінки, більше половини – молодь у віці до 35 років, три чверті отримували допомогу по безробіттю.

Про це повідомляють у прес-службі Головного управління статистики у Волинській області.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, становила 834 одиниці, що на третину більше, ніж минулоріч, але на 2,8% менше, ніж місяць тому.

За професійними групами найбільший попит спостерігався на працівників сфери торгівлі та послуг (24,8% від загальної кількості заявлених вакансій), значно менший – на професіоналів (3,4%).

Навантаження зареєстрованих безробітних на десять вакансій становило 28 осіб проти 27 – місяць тому, 40 – рік тому та 77 осіб в області.

За сприяння державної служби зайнятості з початку року працевлаштовано 2159 безробітних лучан (31,2% громадян, які мали статус безробітного у цьому періоді), в т.ч. у вересні – 221 особу, що на 6,0% менше, ніж у серпні.

У вересні виплачено допомоги по безробіттю на суму 3,1 млн. грн., в середньому по 1588 грн. кожному безробітному, що її отримав, що на 15,2% вище законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (1378 грн.), в області відповідно 1242 грн. і на 9,9% нижче. Всього з початку року виплачено такої допомоги на суму 24,6 млн. грн.

0 Комментариев