На які надбавки заслуговує мер Луцька?

news

У Луцькій міській раді сьогодні вирішили, які надбавки до зарплати отримуватимуть мер та його заступники. Про це інформує Слово Волині. 

Рішення приймались під час третього пленарного засідання першої сесії Луцької міської ради.

Присутні обранці громади підтримали проект рішення «Про умови оплати праці міського голови та його заступників з питань діяльності виконавчих органів міської ради».

Зокрема, згідно з документом,  щомісячна надбавка за вислугу років цим посадовцям встановлюється у такому розмірі: міському голові – 25 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг (стаж роботи, який дає право на надбавку станом на 24.11.2015 становить 16 років 9 місяців 27 днів), першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Яковлеву Тарасу Володимировичу – 15 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг (стаж роботи, який дає право на надбавку станом на 03.12.2015 становить 8 років 7 місяців 9 днів), заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Моклиці Юрію Володимировичу  – 10 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг (стаж роботи, який дає право на надбавку станом на 03.12.2015 становить 4 роки 8 місяців 7 днів), заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуючому справами виконавчого комітету міської ради Вербичу Ю.Г.  – 40 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг (стаж роботи, який дає право на надбавку станом на 03.12.2015 становить 31 рік 6 місяців 1 день).

Також їм встановлюється щомісячна надбавка за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, розроблення проектів нормативно – правових актів та проведення експертизи проектів таких актів: міському голові –  у розмірі 80 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років, першому заступнику міського голови Яковлеву Тарасу Володимировичу, заступникам міського голови Григоренку Сергію Анатолійовичу, Моклиці Юрію Володимировичу,  заступнику міського голови, керуючому справами виконкому Вербичу Юрію Григоровичу –  у розмірі 70 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.

Міський голова отримає надбавку за почесне звання “Заслужений економіст України” –  у розмірі 5 відсотків посадового окладу.

Окрім цього, посадовцям надається матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань та допомога для оздоровлення при наданні щорічної відпустки  у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Преміювання цих працівників  здійснюватиметься відповідно до умов Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом виконавчих органів Луцької міської ради.

0 Комментариев