На вихідних у Луцьку та на волині вцілому запроваджують обмеження в пересуванні

news

Лучан закликають на цих вихідних залишатися вдома та заздалегіть придбати в магазинах усе, що може їм знадобитися у ці дні.

Згідно з інформацією на сайті Луцької міської ради, починаючи з 11 квітня 2020 року з 13 години 00 хвилин до 06 години 00 хвилини понеділка, 13 березня, у Луцьку запроваджуються додаткові обмежувальні заходи

Таке рішення прийняте під час засідання Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Тож закликаємо лучан бути відповідальними та максимально залишатися вдома, щоб не порушувати карантинні обмеження. Будьмо відповідальними за своє здоров’я! Дбаймо про інших!

– йдеться у повідомленні.

Щодо особливого режиму пересування у вихідні дні до громадян звернувся голова Волинської ОДА Юрій Погуляйка

Зауважимо, що на період впровадження режиму особливого пересування, у Луцьку будуть відчинені і магазини, і аптеки, і АЗС. Про це у фейсбуці повідомив радник мера Ігор Поліщук.

Ні магазини, ні аптеки, ні АЗС в Луцьку на вихідні зачинятися не будуть. Паніка та надмірні черги в магазинах можуть принести більшої шкоди, ніж особливий режим пересування й обмеження роботи магазинів, аптек та АЗС”, –

– написав чиновник на сторінці.

Аналогічні правила діятимуть по всій Волинській області.

0 Комментариев