На Волині запрацювала Молодіжна рада при Волинській ОДА

news

Обрали новий склад молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації.

11 серпня, урочисто, у малій залі ОДА зібралася молодь з різних куточків Волинської області, щоб обирати та бути обраними до складу молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації.

Відкрив засідання перший заступник голови ОДА – Сергій Мовенко, який побажав молодим людям успіху та плідної роботи, задля впровадження якісної молодіжної політики на території нашої області. Також з урочистими привітаннями виступили ректор Волинського національного університету ім.Лесі Українки – Анатолій Цьось та ректорка Луцького національного технічного університету – Ірина Вахович.

Шляхом рейтингово голосування до складу молодіжної ради увійшло 29 молодих людей, які представляють різноманітні інститути громадянського суспільства Волині.

На засіданні молодь обрала президію ради, яка безпосередньо представлятиме інтереси молодіжної ради та молоді Волині у відносинах з обласною адміністрацією, обласною радою, районними радами та адміністраціями, а також у територіальних громадах.

Головою новоствореної молодіжної ради Волині став Дем‘ян Петрик (ГО «Молодіжна платформа», його заступником – Павло Медина (ГО «Молодіжно ресурсний центр «Нові крила», а секретарем обрали Анастасію Дем‘янчук (ГО «Молодіжний простір «Тандем»).

Бажаємо молодіжній раді Волині успіху та плідної роботи!

0 Комментариев