На Волині сільський голова отримав чималого хабаря(+ФОТО)

news

Слідчі детективи ГУ НП у Волинській області завершили досудове розслідування кримінального провадження за фактом одержання сільським головою хабаря дозволу на зрізування ялинок на території ввіреної сільради. 

Нагадаємо, в січні поліцейські спільно із співробітниками Управління Служби безпеки України у Волинській області викрили незаконну діяльність посадовця, котрий всупереч вимог законодавства, без рішення виконавчого комітету сільської ради, надав приватному підприємцю усний дозвіл на зрізування на території сільради ялинок з метою їх подальшої реалізації. Сума неправомірної вигоди за видачу незаконного дозволу становила 12 тис. грн., котру посадовець отримував двома частинами.

Слідчі детективи поліції Волині оголосили сільському голові про підозру в скоєні злочинів, передбачених ч.3 ст. 368 та ч.1 ст. 366  та ККУ. Правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та зі спеціальною конфіскацією.

0 Комментариев