На Волині розгорнуто діяльність контрольно-пропускних пунктів

news

Відповідно до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” прийнято протокол засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Згідно з ним по області триває облаштування карантинних постів з метою здійснення контролю за дотриманням карантинних норм. Про це повідомили у Нацполіції волинської області.

Відповідно до цього, поліція на карантинних пунктах:

– здійснює інформування та роз’яснення в межах компетенції щодо карантинних заходів;

– контролює перевезення пасажирів автомобільним транспортом  (регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями), – заборонено. Допускається лише перевезення пасажирів – працівників підприємств, установ, організацій за спеціальними регулярними перевезеннями за умови погодження руху транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів до об’єктів критичної інфраструктури в період карантину управлінням патрульної поліції у Волинській області);

– в межах компетенції забезпечує безпеку дорожнього руху та охорону публічної безпеки та порядку.

До складу карантинних пунктів, окрім працівників поліції, входять представники ДСНС, Нацгвардії, медичного персоналу: усі мають належний рівень захисту та мають чіткий алгоритм дій у разі потреби.

Ці злагоджені заходи спрямовані виключно для протидії розповсюдження вірусної інфекції COVID 19.

Реагуючи на численні розповсюдження фейків, інформуємо, що поліцейські не притягуватимуть водіїв за відсутність дезінфікуючих засобів в автомобілі: це особиста відповідальність кожної людини так само як і наявність засобів індивідуального захисту.

Нагадуємо, що всі учасники дорожнього руху повинні також неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Без крайньої необхідності все ж не рекомендуємо залишати ваші домівки, адже всі карантинні заходи і направлені на те, аби вчасно запобігти поширенню хвороби.

 

0 Комментариев