На Волині проходить акція “Кольорові шкарпетки”

news
У Волинській області області триває благодійна акція “Кольорові шкарпетки” на підтримку людей із синдромом Дауна. Долучитися до неї можна, придбавши кольорові шкарпетки з особливим дизайном.

Зібрані гроші спрямують на потреби дітей та молоді з синдромом Дауна, – розповіла Суспільному голова громадської організації Олена Мельник. Про це повідомляє Суспільне.

В громадській організації “Даун-синдром” розповідають, акцію проводять восьмий рік поспіль. Шкарпетки з вигляду різні, символізують солідарність з людьми, які мають непарну хромосому.

На Волині розпочалась акція "Кольорові шкарпетки"Суспільне Волинь

“У 21-й парі в наших діток – зайва хромосома. Людина з синдромом Дауна має свої особливості та інвалідність, і не завжди є сприйняття у суспільстві. Наша акція направлена на те, щоб люди могли їх підтримати”, – каже Олена Мельник.

На Волині розпочалась акція "Кольорові шкарпетки"

Нині в організації понад 70 осіб із синдромом Дауна. Після перерви, яка була у час пандемії, спеціалісти зі Львова провели мотиваційний тренінг учасникам громадської організації.

У зв’язку з карантином, Всесвітній день людей із синдромом Дауна, у Луцьку масштабно відзначати не планують, розповіла Олена Мельник. Натомість зберуться на родинні заходи у громадській організації.

Благодійна акція “Кольорові шкарпетки” триватиме до 21 березня. Тоді ж Суспільне повідомить про результати: суму зібраних коштів та на що їх витратять.

Всесвітній день людей з синдромом Дауна щороку відзначають у 21-й день третього місяця. Дата була обрана, щоб показати, що синдром Дауна пов’язаний з наявністю в клітинах людини 3-ї хромосоми у 21-ій парі. В Україні та світі у цей день люди надягають яскраві, непарні шкарпетки, як символ додаткової хромосоми.

0 Комментариев