На Волині держслужбовців навчатимуть е-урядуванню та е-демократії

news

Упродовж 2-х тижнів державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування у Волинській області навчатимуть захисту інформаційних систем, роботі із відкритими даними та іншим складовим електронного врядування, у межах спільного проєкту Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та Програми EGAP.

Навчання почнеться 22 липня та триватиме до 4-го серпня онлайн у форматі вебінарів, присвячених п’ятьом напрямкам:

  • захист та попередження несанкціонованих втручань в роботу інформаційних систем органів державної влади та місцевого самоврядування;
  • доступ до публічної інформації. Оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних;
  • розвиток електронного урядування на місцевому рівні;
  • інструменти електронної демократії;
  • порядок зберігання електронних документів та електронний архів.

«Навчання – це важливий компонент швейцарсько-української Програми EGAP, адже просто мати інструменти електронного врядування є недостатнім. Необхідно, аби всі зацікавлені сторони, люди на місцях вміли їх ефективно використовувати. Тоді насправді раціональність електронних рішень буде достатньо відчутною. Тому на цьому ми не зупиняємося; Програмою й надалі заплановані тематичні навчання за конкретними запитами від органів державної влади та місцевого самоврядування. Ми хочемо максимально залучити всіх учасників навчання до активного обговорення інструментів, щоб налагодити ефективне врядування та посилити взаємодію влади та громади», –  відзначає регіональна координаторка Програми EGAP у Волинській області Оксана Киричук.

За словами директорки Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Тетяни Литвиненко, опанування інструментів електронного урядування нині є надзвичайно важливим – як для персонального розвитку держслужбовців, так і для підвищення ефективності органів влади та місцевого самоврядування.

«Наше спільне завдання – опанувати ці інструменти та добитися того аби насправді вам краще, комфортніше, безпечніше та ефективніше працювати з електронними інструментами та інформацією», – зазначила вона під час запуску проєкту.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев