На Волині боротимуться із борщівником

news

Роботу з ліквідації борщівника Сосновського у Ковелі розпочали ще зимою. Найперше була прийнята “Програма  з проведення заходів по локалізації та ліквідації небезпечного виду рослин – борщівника Сосновського на окремих територіях міста Ковель на 2019 рік”, -йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Відповідно фахівці Української науково-дослідної станції карантину рослин Інституту захисту рослин Національної академії аграрних наук України  розпочали  розробляти  заходи. Проведено попереднє обстеження територій міста. У результаті виявлено 4 вогнища цієї набезпечної рослини. Розпочато формування  карт поширення рослини.

Українською науково-дослідною станцією карантину рослин ІЗР  розроблений та запатентований спосіб боротьби з борщівником Сосновского. Для кожного виявленого вогнища у Ковелі діятиме окремий алгоритм  робіт.

Зокрема, у травні буде здійснено обприскування рослин хімічними засобами в районі Володимирської та Набережної. В трьох інших – борщівник скосять.

У червні-липні  планується провести хімічну обробку цих рослин у всіх виявлених вогнищах.

Для знищення всіх кореневищ та насіння борщівника Сосновського, що проростає, роботи поетапно необхідно проводити протягом кількох наступних років.

0 Комментариев