На Волині автобусна зупинка стала окрасою села

news

Мешканці села Пнівне Камінь-Каширського району облаштували місцеву автобусну зупинку в національному стилі. Про це пише Район Камінь-Каширський.

Пнівненський  сільський голова  Сергій Ковальчук на своїй сторінці у Facebook висловив слова вдячності всім, хто попрацював на благо села.

«Від усієї Пнівненської громади хочу подякувати всім, хто долучився до ремонту і благоустрою автобусної зупинки в селі Пнівне: працівникам ДНЗ, сільської ради, МПО, школи та підприємцям і установам, які надали спонсорську допомогу. А на особливу вдячність заслуговують наші юні художники-учні випускних класів нашої школи: Любов Жалай, Оксана Пилипчук, Ангеліна Пугач, Настя Куценко, Аня Жалай, Ельдар Османов, які власноруч із звичайної зупинки створили окрасу села», – написав він у дописі.

Зупинка відтепер стала справжньою «візитівкою» села , бо  розфарбована вона в національному стилі. Діти зобразили тризуб, обвитий жовто-блакитною стрічкою, калину та пшеничні колоски. Ліворуч намальоване традиційне українське село з шевченківською хатиною, соняхами та блакитним небом. А також – поетичні рядки тамтешнього поета Семена Дроздика про рідну місцину. На фасаді ж учні написали слова: «І пам’ятай, якій землі ти син! Країн багато, рідний край – один». А всередині зупинки зобразили карту України та Пнівненської сільської ради.

0 Комментариев