На Волині знання школярів перевірятимуть відповідно до Програми міжнародного оцінювання учнів PISA

news

2018-го Україна вперше долучиться до Програми міжнародного оцінювання учнів PISA, суть якої полягає в опитуванні 15-річних школярів про отримані у школі знання та навички  із читання, математики та природничих дисциплін, – повідомляє ВРД НСТКУ.

 

PISA розробляє тести, які не пов’язані зі шкільною програмою кожної окремої країни. Дослідники планують виявити, наскільки учні випускних класів підготовлені до життя в суспільстві.

На Волині, як і у всій країні, тест проходитимуть не усі школярі, а учні, обрані за допомогою спеціального алгоритму експертів PISA. При цьому йдеться не про весь клас, а про певну кількість дітей.

В нашій області координатором з організації та проведення досліджень  PISA є завідувач центру ЗНО та моніторингових досліджень обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Корнейко.

– Загалом по Україні досить широка вибірка – 273 навчальних заклади потрапили у вибірку. По Волині ми маємо 30 закладів. Школи І-ІІ ступення, школи І-ІІІ ступення, ми маємо заклад професійно-технічної освіти, гімназії, ліцеї. Дослідження передбачатиме не лише тестування, але й анкетування учасників. Анкетуванню підаватимуться і керівники закладів освіти – для того, щоб зрозуміти, які фактори впливають на стан нашої загальної середньої освіти,  розповіла Алла Корнейко.

0 Комментариев