На Волині змагалися з мотокросу

news

10-11 жовтня в місті Ковелі на мототреку урочища «Люблинець» відбувся Кубок України з мотокросу (західний регіон) пам’яті В. Шишука та М. Клімашевського. Змагання проходили в особисто-командному заліку. Повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

За Кубок України змагалися 6 команд (36 учасників) з міст Рівного, Львова, Червонограда, Чернівців, Луцька, Івано-Франківська, Ковеля, Хмельницького.
На урочистому відкритті до спортсменів та вболівальників звернулися президент обласної федерації з мотокросу, секретар Ковельської міської ради Михайло Гетьман та віце-президент федерації Юрій Савчук. Усі вони висловлювали захоплення спортсменами, які обрали цей нелегкий та певною мірою небезпечний вид спорту, у якому можливості техніки поєднуються з можливостями людини, витривалістю та сміливістю. Побажали достойних суперників, чесної боротьби та нових перемог.

На змаганнях виступали спортсмени в заїздах мотоциклів 500 куб. см. 150куб. см., 85 куб. см., 65 куб. см., 50 куб. см.. , 500 куб. см. з повітряним охолодженням, 150 куб. см. з повітряним охолодженням, ветерани та аматори мотоспорту.
За всіма перипетіями на трасі уважно стежили не лише глядачі, а й авторитетна суддівська колегія. Серед переможців та призерів представницьких змагань всеукраїнського рівня варто відзначити ковельських спортсменів.

У заїздах мотоциклів 500 куб.см. І місце зайняв майстер спорту Володимир Яцюк, бронзовим призером став майстер спорту Андрій Мельник. У заїздах мотоциклів класу «ОРЕN» перемогу виборов Юрій Наумчик. Третє місце в класі 65 м. куб зайняв Олександр Білецький.
За підсумками видовищних змагань І місце здобула команда Львівської федерації з мотокросу, ІІ місце у команди з Івано-Франківщини, ІІІ місце посіли спортсмени з Чернівецької області.
Ковельський міський голова Олег Кіндер, голова федерації мотокросу Волині Михайло Гетьман та віце-президент Юрій Савчук нагородили кубками, грамотами та медалями призерів і переможців змагань у командно-особистому заліку.
Оргкомітет змагань та федерація мотоциклетного спорту Волині щиро вдячні Ковельській міській раді, благодійному фонду «Патріоти Волині», народному депутату Степану Івахіву, меценатам та глядачам за допомогу і підтримку в проведення Кубка України з мотокросу.

Автор статті: Олег Горох