На Волині журналісти розкрили “поліцейську шахівницю”. ДОКУМЕНТ

news

Реформа Міністерства внутрішніх справ стартувала. На управліннях і відділках з’явились нові вивіски зі словом «поліція».

У великих містах склали присягу патрульні. Відкритий конкурс дав можливість потрапити до правоохоронної структури “позасистемним” людям. Україна покладає на нову поліцію великі сподівання. Але чи не звелася вся реформа МВС до створення патрульної служби Національної поліції? Такі підозри виникають не безпідставно, – пише Громадське.Волинь.

Якщо кількісний склад колишніх рай- і міськвідділів трохи змінився, то якісний поки ні. Колишні міліціонери проходять переатестацію і, за словами одного з керівників, впевнені, що пройдуть її успішно.

На разі, 7 листопада 2015-го року на посади керівників районних відділів Національної поліції на Волині призначені “нові” люди, або як йдеться у відповіді на інформаційний запит до Головного управління Національної поліції у Волинській області, «прибулі з Міністерства внутрішніх справ».

Хоча із самої відповіді випливає, що “прибулі” успішно працювали на аналогічних посадах в інших рай- і міськвідділах області. Тобто відбулася всього лише рокіровка. Залишається сподіватися, що вона має сенс. Знайомтесь. «Поліцейська шахівниця Волині».

0 Комментариев