На Волині запобігли рейдерському захопленню підприємства

news

Народний депутат Ігор Гузь звернувся до міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина із проханням не допустити заміну діючого керівника ДП «Нововолинського РМЗ» Бойка Богдана Івановича. За його словами, кадрові зміни на цьому державному підприємстві можуть призвезти до рейдерського захоплення підприємства. Про це повідомляє прес-служба нардепа.

Державне підприємство «Нововолинський ремонтно-механічний завод», як і вугільні підприємства на Волині, підпорядковуються Міністерству енергетики та вугільної промисловості. Народний депутат Ігор Гузь надіслав звернення до Міненерговугілля із вимогою не допустити заміну діючого керівника підприємства.

У зверненні нардеп наголосив, що «абсолютна більшість працівників підприємства проти заміни діючого керівника, котрий на початку двохтисячних років прийнявши проблемне, з боргами, підприємство зміг його вивести з кризи і на сьогоднішній день виконав усі зобов’язання перед працівниками». Ігор Гузь акцентував увагу на тому, щоб міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин особисто взяв це питання під контроль та не допустив зміну ефективного та успішного керівника ДП «Нововолинський РМЗ».

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України розглянуло звернення народного депутата Ігоря Гузя щодо можливої заміни діючого керівника «Нововолинського РМЗ». У відповіді, яку надало Міненерговугілля України 8-го лютого зазначено, що такі кадрові зміни відбуватися не будуть.

«Ми надалі будемо тримати це питання на контролі. Так забезпечимо безперебійне функціонування підприємства, яке є стратегічно важливим для регіону», — резюмує народний депутат Ігор Гузь.

0 Комментариев