На Волині за тиждень трапилося 22 пожежі

news

За минулий тиждень рятувальники ліквідували 22 пожежі, у тому числі 2 загорання сухої трави та 2 торфу, – повідомляє У ДСНС України у Волинській області.

 

Зокрема 6 серпня загорання посуші трапилось поблизу села Шахтарське Іваничівського району на площі  0,3 гектарів. Ліквідували загорання працівники 18-ї державної пожежно-рятувальної частини селища Іваничі спільно з 5-ю державною пожежно-рятувальною частиною міста Нововолинська. 7 серпня люди повторно запалили ту ж саму територію на площі 0,2 гектара. Загорання ліквідовано.

8 серпня біля села Пнівне Камінь-Каширського району в урочищі «Вканово» виникло загорання торфу на площі 0,15 га. Пожежу погасили працівники 8-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Каменя-Каширського. Цього ж дня в селі Велика Глуша Любешівського району в урочищі Покоси виникло загорання торфу на площі 0,3 га. Пожежу ліквідовано працівниками 12-ї державної пожежно-рятувальної частини селища Любешова.

Причиною цих пожеж є нехтування правил пожежної безпеки громадянами.

Для запобігання виникненню пожеж в екосистемах рятувальники рекомендують краянам дотримуватися вимог пожежної безпеки та нагадують, що зараз досить спекотна і надзвичайно високий рівень пожежної небезпеки.

Фото ілюстративне.

0 Комментариев