На Волині виявили ще один літак контрабандистів

news

Учора в рамках проведення операції «Кордон-2016» та заходів з протидії незаконному переміщенню сигарет через державний кордон з використанням  літальних апаратів  виявили черговий літак типу «АН-2».

Про це йдеться на сайті Держприкордонслужби.

Його місце знаходження встановили співробітники оперативно-розшукового відділу Луцького загону. Заходи реалізовувалися із залученням представників УСБУ у Волинській області.

У результаті проведених правоохоронцями заходів було встановлено місце знаходження літака. Він був прихований на закинутій території авіаційно-хімічних складів в районі с. Озеро Ківерецького району Волинської області за 130 кілометрів від державного кордону.

У ході огляду встановлено, що цей літак технічно обслуговувався і активно використовувався. Ймовірно ним переміщувалася контрабанда на територію сусідньої Польщі.  Крім того, даний літальний засіб, відповідно до бортового номера, на обліках в реєстрі цивільних повітряних суден рахується як виключений з 2008 року.

На даний час реалізовуються заходи щодо встановлення всіх обставин та виявлення можливо причетних осіб до організації вищезазначеної протиправної діяльності.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про вилучення літака контрабандистів.

0 Комментариев