На Волині вирішували питання спільного використання водних ресурсів з білорусами

news

У селі Колодяжне Ковельського району під час зустрічі українсько-білоруської Робочої групи обговорили питання спільного використання водних ресурсів, проектування, будівництва і використання водних об’єктів у басейнах річок Дніпро, Прип’ять, Десна.

Про це повідомляє Волинська правда.

У зустрічі взяли участь керівники водогосподарських організацій Брестської, Гомельської областей Республіки Білорусь, Волинської, Житомирської, Київської, Рівненської, Чернігівської областей. За результатами зустрічі начальник Волинського обласного управління водних ресурсів Ростислав Кравчук та заступник директора Державного об`єднання з меліорації земель, водного і рибного господарства “Білводгосп” Іван Лазовський підписали протокол про спільні дії.

– Багато проблем ми обговорюємо на засіданнях саме цих робочих груп. Потрібно врахувати той фактор, що сьогодні вже є дефіцит прісних водних ресурсів, і нам потрібно разом з Республікою Білорусь серйозно подумати над тим, як по максимуму заакумулювати цю воду, щоб забезпечити регулювання стоків річок у маловодні періоди, а в період паводків пропускати її так, щоб мінімізувати шкідливу дію, – зазначив Ростислав Кравчук.

Наступна така зустріч відбудеться в травні 2016 року на території Гомельської області Республіки Білорусь.

0 Комментариев