На Волині вилучили понад шість тонн спирту

news

В рамках операції “Акциз-2016” оперативники та слідчі ГУ ДФС у Волинській області у м. Луцьк  на території одного з гаражних кооперативів виявили незаконний цех з розливу спирту та виготовлення горілчаних виробів.

Про це на брифінгу для ЗМІ повідомив начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській області Юрій Діденко, — йдеться на сайті ГУ ДФС у Волинській області.

«Протягом 5-6 липня 2016  року співробітники податкової міліції Волині, на підставі ухвал Луцького міськрайонного суду, провели санкціоновані огляди гаражних приміщень  Під час цих заходів виявлено та вилучено 30 пластикових бочок ємністю по 200 та 220 літрів, що були  повністю заповнені прозорою рідиною з характерним запахом спирту та 3 пластикові пляшки ємністю 5 літрів заповнені рідиною з аналогічним запахом спирту,  загальним об’ємом — 6255 літрів, орієнтовною вартістю – 845 тисяч гривень», — розповів Юрій Діденко.

Окрім того, в ході огляду з’ясувалося, що в гаражних приміщеннях зберігається  готова до реалізації фальсифікована алкогольна продукція. Зокрема, правоохоронці вилучили понад 100 літрів горілчаного фальсифікату, що був розлитий  в каністри і готувався для подальшої реалізації на території Волинської області.
Наявність в приміщеннях  предметів та засобів,  які використовувались для виробництва лікеро-горілчаних виробів, а саме пластикової тари, спиртометрів, лійок, шлангів, респіраторів тощо, цілком ймовірно вказує на діяльність цеху з розливу спирту та виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції, ‰ наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Загальна вартість вилучених підакцизних товарно-матеріальних цінностей орієнтовно становить 854 тисячі гривень.

Співробітниками податкової міліції встановлено причетних осіб до незаконної діяльності, за результатами проведення досудового розслідування останнім буде оголошено підозру за ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).  Цей протизаконний вчинок карається штрафом від однієї до десяти тисяч  неоподаткованих мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

На даний час вирішується питання про  призначення судових експертиз.

Триває досудове розслідування.

0 Комментариев