На Волині вибухотехнічна служба перевірить 89 меморіальних комплексів

news

У святкові травневі дні для забезпеченння правопорядку в публічних місцях та на автодорогах залучать 310 поліцейських. Про це йшлося 26 квітня під час брифінгу щодо забезпечення публічної безпеки та правопорядку, недопущення пожеж в екосистемах і надзвичайних ситуацій під час травневих свят, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Начальник ГУНП у Волинській області Петро Шпига запевнив волинян, що поліція цілком готова до виконання завдань забезпечення порядку на території області під час травневих свят.

«Закликамо усіх дотримуватися особистої безпеки та дозволеної чинним законодавством поведінки під час відпочинку та масових заходів. Ми будемо проводити профілактичні заходи, аби не допустити хуліганства. Також хочу повідомити, що для забезпечення даних заходів будемо працювати спільно з патрульною поліцією та ДСНС. Окрім того, будуть задіяна Національна гвардія, а також громадські формування. У надзвичайних ситуаціях можуть будуть задіяні спеціальні підрозділи», – зазначив Петро Шпига.

Він повідомив, що наразі є визначена кількість населених пунктів, де проводитимуться масові заходи до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 89 меморіальних комплексів напередодні огляне вибухотехнічна служба. У день святкувань біля місця проведення кожного масового дійства чергуватиме патруль. Також весь особовий склад поліції буде переведений на посилений варіант ведення служби. Петро Шпига закликав волинян бути пильними та в разі правопорушень повідомляти у поліцію.

Своєю чергою, начальник управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області Володимир Солоненко поінформував, що в середньому на добу у всі святкові дні до забезпечення публічного порядку на вулицях, у парках, автодорогах буде залучено 310 поліцейських. Безпосередньо 8 та 9 травня кожне місце проведення заходів забезпечуватиметься поліцейськими нарядами.

 

0 Комментариев