На Волині у деяких районах придатними до служби є лише кілька осіб

news

На Волині триває призов на строкову службу, втім до завершення завдання не вистачає ще 28 призовників.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, повідомляє Волинська правда.

Так, стало відомо, що Волинська область повинна відправити на проходження строкової служби 308 осіб. Зокрема, 155 із них служитимуть у лавах ЗСУ, 123 у складі Національної гвардії та 30 у Державній спеціальній службі транспорту.

У вересні в області було розпочато медичний огляд призовників. Втім, із понад 8 тисяч волинян у військкомати не з`явилися 4143 чоловіка, а це 47% від усіх повісток. Найбільше “ухилянтів” у Ратнівському, Камінь-Каширському, Сатровижівському, Любешівському, Любомльському та Ковельському районах, а також у містах Нововолинськ та Ковель.

Окрім того, ставлять під зрив виконання плану Старовижівський, Ратнівський, Іваничівський та Любомльський райони. Так, лише 2 призовники є придатними до служби від Шацького району, у Старовижівському визнано придатними 6 призовників, у Ратнівському — 11 чоловіків, в Іваничівському — 7 осіб, 9 призовників у Любомльському та 11 у Рожищенському районах.

На минулому тижні уже частину молодиків відправили у військові частини, нині залишається доправити ще 205 чоловік. Втім, до завершення плану не вистачає в області ще 28 призовників.

Власне тому, військкомати просять організувати роботу в цілому: й правоохоронців й органів місцевої влади та самоврядування, голів сільських та селищних рад, аби вони спільно змогли виконати завдання.

Насамкінець, Володимир Гунчик наголосив, що за питання призиву відповідальність несуть органи місцевої влади.

0 Комментариев