На Волині у болоті виявили тіло 18-річного хлопця

news

Неподалік села Велика Глуша Любешівського району у болоті за невідомих обставин втопився 18-річний Андрій Рябіїк, – повідомляє “Волинь 24”.

 

 

“Трагедія сталася у ніч на 8 січня.

Близько 7 години ранку в поліцію зателефонував батько зниклого, і повідомив, що син не повернувся додому і перестав піднімати слухавку.

Згодом з’ясувалось, що незадовго до смерті юнак відпочивав у будинку культури села Велика Глуша.

Хлопець вчився у медучилищі, мешкав у селі Погулянка. Як розповідають родичі померлого, незадовго до зникнення він телефонував батькові і казав: “Тату, забери мене звідси, бо мене тут уб’ють”.

Окрім того, односельчани переповідають, що товариші по різному розповідають, як закінчився їх відпочинок. “Селом гуляє дуже багато версій, як загинув Андрій” – розповів один з односельчан померлого.

Хлопця шукали увесь день. Знайшов його дільничний поліцейський у болотистій водоймі, що приблизно за півкілометра від будинку культури, в якому Андрій відпочивав тієї ночі. Один з очевидців розповів: ноги хлопця були у воді, тіло – на березі.

“На відстані 400-500 метрів від села у болотистій місцевості було виявлено труп. При огляді тіла слідів насильницької смерті не виявили” – прокоментували у поліції.

“Тіло направили на судово-медичну експертизу для остаточного встановлення причини смерті. Попередня причина – утоплення”, – кажуть правоохоронці”, – йдеться у повідомленні.

0 Комментариев