На Волині судитимуть правоохоронця за насильство

news

22-річного інспектора патрульної служби Володимир-Волинського міського відділу УМВС України у Волинській області обвинувачують у перевищенні службових повноважень, яке супроводжувалося насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями. 

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Волинської області.
Досудовим розслідуванням встановлено, що у ніч з 8 на 9 серпня 2015 року цей сержант міліції заступив на службу з охорони громадського порядку у Володимирі-Волинському. Прибувши із напарником на виклик у молодіжно-культурний центр “Метелик”, що на вулиці Князя Романа, правоохоронець, явно перевищуючи владу, безпідставно, без попередження про намір застосовувати заходи фізичного впливу незаконно завдав ударів у голову двом 20-річним відвідувачам закладу, яких повважав винними у розбиванні дзеркала.

Наразі працівник міліції відсторонений від посади. Міру покарання йому визначатиме суд.

Довідково: санкцією ч. 2 ст. 365 за перевищення службових повноважень, яке супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства, застосуванням зброї чи спеціальних засобів або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування,передбачено покарання у виді позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

0 Комментариев