На Волині стартує тиждень права

news

7 грудня стартує Всеукраїнський тиждень права, покликаний утверджувати верховенство права, піднімати рівень правової культури серед громадян та, відповідно, формувати суспільно-правову свідомість. На Волині також заплановано провести ряд заходів. Про це повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Із нагоди проголошення загальної декларації прав людини педагоги області  проведуть Всеукраїнський урок «Права людини». Разом із тим, представники  органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, а також народні депутати України, діячі науки і культури матимуть можливість взяти участь у науково-практичних конференціях, семінарах, зустрічах за круглим столом, дискусіях, майстер-класах провідних юристів. Тематика, звісно, відповідна: права людини, захист прав учасників АТО, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Окрім того, питання реалізації та захисту прав людини обговорюватимуться також в установах виконання покарань. А книжкові виставки та презентації видань про права людини, та іншої літератури правового змісту – ще більше сприятимуть популяризації правової культури серед населення краю, ознайомлюватимуть учасників заходів із новинками  юриспруденції.

Нагадаємо, Всеукраїнський тиждень права започатковано в Україні Указом Президента України від 08.12.2008 № 1149, відповідно до якого
Всеукраїнський тиждень права припадає  на тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблею ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

0 Комментариев