На Волині стартував благодійний телемарафон

news

Сьогодні у прямому ефірі телеканалу «Нова Волинь» стартував уже традиційний для волинян різдвяно-новорічний благодійний телемарафон «Бог багатий милосердям».

Як і у попередні роки, захід, під час якого збирають кошти для дітей-сиріт, малюків із малозабезпечених сімей та тих, які опинилися у складних життєвих обставинах, а цьогоріч іще й для дітей воїнів АТО та сімей загиблих військовослужбовців, проводять під егідою облдержадміністрації та Волинської ради церков, – повідомляють у Волинській ОДА.

У студії НТУ «Волинська регіональна дирекція» відкрили телемарафон представники влади – голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик та Луцький міський голова Микола Романюк, а також духовенства – Михайло Близнюк, головуючий Волинської ради церков.

– Уже стало доброю традицією для волинян у період різдвяних свят проводити благодійний марафон, – наголосив Володимир Гунчик. – Це надзвичайно важливо сьогодні, коли все більше людей, а особливо дітей, потребують уваги й піклування. 2015-й був непростим. Але визначальним. Нам усім довелося складати іспит на міцність нації та єдність громад. Почався рік новий – 2016-й. І, переконаний, упродовж усього року ми повинні робити добро, намагатися допомагати тим, хто тієї підтримки потребує. Марафон «Бог багатий милосердям» укотре засвідчив, що влада, церква та громада здатні згуртуватися та об’єднатися, аби зробити ще одну хорошу справу. Тож закликаю всіх приєднати до цієї акції.

Вже з 9-ї ранку в облмуздрамтеатрі розпочалися концертні виступи церковних хорів та колективів. Упродовж дня, аж до 19-ї год. лунатимуть колядки та щедрівки, церковні пісні та теплі віншування. Телеканал «Нова Волинь» веде пряму трансляцію дійства із Волинського обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.

Як і у попередні роки, в різдвяному благодійному телемарафоні беруть участь найбільші християнські конфесії Волині: Православна церква Київського та Московського патріархатів, Римсько-католицька церква, Греко-католицька церква, Церква євангельських християн-баптистів, Церква християн віри євангельської п’ятидесятників, Церква адвентистів сьомого дня.

Приєднатися до гарної справи може кожен небайдужий, переказавши кошти на спеціальний рахунок.

р/р 26 04 90 00 00 00 35
МФО банку: 300023
ПАТ “Укрсоцбанк”.
Код ЄДРПОУ: 02940115
Волинська обласна організація Червоного Хреста України
Призначення платежу – «на благодійний різдвяний марафон».

0 Комментариев