На Волині сталося вбивство

news

Страшна подія сталася 21 липня у вечірню пору доби в селі Ольганівка, – повідомляє “Район. Рожище”.

 

Між сусідами 37-річним Володимиром А. та 38-річним Володимиром О. виникла сварка, яка згодом переросла у штовханину та вбивство.

Мешканці Ольганівки розповідають, що Володимир О. під час сварки встромив Володимиру А. ніж у спину. Але поранений чоловік витяг його та вдарив цим же ножем свого нападника в праву бокову черевну порожнину. Внаслідок отриманої травми Володимир О. помер.

Як розповіли ольганівці, вбитий Володимир О. був неодноразово судимим за крадіжки та тяжкі злочини, зокрема, вбивство й зґвалтування.

«Чесно кажучи в селі побоювалися вбитого. Бо він не міг жити без проблем. При чому створював їх сам. В Ольганівці добре пам’ятають, як він холоднокровно застрелив нашого односельця, дуже хорошого чоловіка Миколу, якому не знаю чи було 30 літ, чи ні.

А Володя, той, що вбив, не скажу, що був якимось забіякою, трудяга. Тут в селі говорять, що саме вбитий прийшов на подвір’я до чоловіка та почав ображати його матір, розмахував ножем, який згодом встромив йому в спину…», – каже мешканець Ольганівки.

Наразі правоохоронці порушили кримінальну справу за ст. 115 ККУ «Вбивство». Згідно з цією статтею обвинувачуваного можуть позбавити волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

0 Комментариев