На Волині стали сумлінніше сплачувати податки

news

 

Волиняни у 2015 році сплатили на 820 мільйонів більше, ніж торік. Про це інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Загалом протягом одинадцяти місяців 2015 року на Волині до бюджетів всіх рівнів сплачено майже 2,8 мільярда гривень податкових платежів.

Позитивна динаміка у сплаті податків характеризує як стан надходжень до держбюджету, так і сплату податків до місцевих скарбниць області.

«Переважна більшість платників податків Волині демонструють відповідальне ставлення до свого конституційного обов’язку щодо сплати податків. Це має своє відображення у зростанні надходжень до держбюджету на 65 відсотків. Окрім того, маємо плюс 18 відсотків до минулорічних показників надходжень у місцеві скарбниці. Ми сподіваємося, що завдяки налагодженому діалогу з сумлінним бізнесом успішно завершимо цей фінансовий рік», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДФС у Волинській області Олександр Юристовський.

Водночас, наголошують в ГУ відомства в області, впровадження сучасних технологій в роботу органів ДФС та максимальна увага до аналітичної складової в роботі, дозволяють волинським фіскалам досить швидко реагувати на потенційні ризики в наповненні бюджету.

«Аналізуючи наявну інформацію про стан розрахунків з бюджетом, зокрема здійснені операції з ПДВ, ми бачимо податкову історію кожного платника податків.  Приємно відзначити, що волинська бізнес – спільнота в своїй переважній більшості – соціально відповідальна,» – підсумував Олександр Юристовський.

0 Комментариев