На Волині шукатимуть незаконні пилорами

news

У 2016 році на Волині планують нарешті підрахувати кількість усіх пилорам, як законних, так і нелегальних. Про це стало відомо сьогодні, 11 січня, під час оперативної наради в голови Волинської ОДА. Інформує “Слово Волині”.

Під час доповіді начальника управління лісового та мисливського господарства голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зауважив, що в стінах адміністративної будівлі вже неодноразово обговорювалось питання впорядкування роботи пилорам, втім віз і нині там.

Відтак, очільник області вважає за необхідне створити робочу групу, яка спільно з районними державними адміністраціями та «Волиньобленерго» підрахує кількість пилорам на Волині. Також ці посадовці повинні будуть підтвердити наявність незаконних пилорам та визначити їхню чисельність.

«Це потрібно зробити для того, щоб ми точно знали, скільки у нас в області є зареєстрованих та нелегально діючих пилорам, щоб ми працювали в правому полі, зберегли податки та лісовий фонд, ефективно його використовуючи», – наголосив посадовець.

0 Комментариев