На Волині селяни відмовляються ідентифікувати худобу

news

Фахівці фіксують значно менші показники.

Про це пише Волинська газета.
Зменшення кількості ідентифікованої худоби спостерігають в області за кілька останніх років. Попри те, що в країні створено та запроваджено систему ідентифікації тварин, яка відповідає всім міжнародним стандартам, власники худоби не поспішають її реєструвати.
Під час недавньої наради у стінах департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації  керівник філії ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» Віталій Сокол  повідомив:  на території області, як загалом і в Україні, роботи пов’язані з ідентифікацією та реєстрацією тварин у господарствах фізичних осіб проводять територіальні органи державної ветеринарної та фітосанітарної служби згідно з підписаними договорами. Так, Волинською філією ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» укладено 20 договорів з 16 районними державними лікарнями ветеринарної медицини та 4 – з міськими державними лікарнями ветеринарної медицини, згідно яких роботу виконують 144 працівники даних установ.
Установи ветмедицини безкоштовно комп’ютерною технікою, принтерами та необхідними засобами

для проведення робіт з ідентифікації та реєстрації тварин (бірками, бланками, аплікаторами та відомостями переміщення). Доступ до роботи у інформаційній системі «Єдиний Державний Реєстр Тварин» наданий усім начальникам управлінь ветеринарної медицини районів та міст.
Однак на сьогоднішній день показник ходу ідентифікації в області значно зменшився у порівнянні з попередніми роками. Директор департаменту Юрій Горбенко акцентував на необхідності посилити контроль органами нагляду відповідно до Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин» з тим, щоб максимально забезпечити ідентифікацію тварин в області.

0 Комментариев