На Волині рятувальники перевіряють об’єкти з масовим перебуванням людей. Повідомили, де є порушення

news

30 березня працівниками органів державного пожежного нагляду Управління ДСНС у Волинській області здійснено перевірку стану пожежної та техногенної безпеки на 28 об’єктах з масовим перебуванням людей в області, – повідомляє управління ДСНС у Волинській області.

 

 

Головною метою перевірок та обстежень є приведення громадських закладів до належного рівня протипожежного захисту, роз’яснення керівникам важливості невідкладного виконання всіх вимог приписів органів державного пожежного нагляду, що сприятиме унеможливленню виникненню надзвичайних подій і трагічних випадків під час них.

Рятувальники перевірили справність систем виявлення пожеж та працездатність систем автоматичного пожежогасіння, відсутність перешкод на шляхах евакуації, наявність первинних засобів пожежогасіння, справність внутрішнього протипожежного водопроводу, наявність схем евакуації та справність знаків аварійного освітлення евакуаційних виходів в громадських будівлях, кінотеатрах, концертних залах тощо.

Результати перевірок показали, що наявні порушення правил пожежної безпеки в Палаці учнівської молоді, Волинському академічному обласному театрі ляльок у Луцьку, в торговому комплексі «Україна» в смт Маневичі, кінотеатрі «ім. В.П. Газіна» в смт Ратне, готельно-ресторанного комплексу “Мальованка” у Рожищенському районі.

За результатами перевірок керівникам установ і закладів вручено обов’язкові для виконання приписи з термінами для усунення порушень правил пожежної безпеки, що можуть призвести до пожеж та трагічних випадків на них.

З усіма працівниками закладів та обслуговуючим персоналом рятувальники провели інструктажі з порядку дій на випадок пожеж чи кризових ситуацій, практично вчать користуватись вогнегасниками та відпрацьовують порядок евакуації людей з будівель на випадок загрози їх життю чи здоров’ю.

Фото ілюстративне.

 

0 Комментариев