На Волині почала діяти оригінальна виставка з історії медицини

news

Оригінальна виставка з історії медицини в селі Затурці гостинно розчинила свої двері відвідувачам напередодні нового 2018 року в одній із залів Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського, – повідомляє Музейний простір Волині.

Виставка приурочена ювілейним датам з дня народження: 130-ій річниці Володимира Казимировича Липинського і 85-ій річниці Юрія Станіславовича Липинського – відомих лікарів, уродженців Затурець. Тут представлені документи і фото медиків, окремі особисті речі.
Крім того, на виставці експонуються численні документи та фотоматеріали, які розповідають про історію місцевих медичних закладів, їх персонал, а також про традиційну народну медицину: повитух, фітотерапію, апітерапію та інші народні методи лікування (“замовляння” болю, лікування росою тощо).
В експозиції – майже дві сотні експонатів. До найцікавіших належить унікальний холодильник на ліки 1930-х років, грілка для вуха, медичний посуд початку ХХ століття, фото баби-повитухи 1940-х років та фотоматеріали про луцького лікаря Володимира Липинського, передані Волинським краєзнавчим музеєм.

0 Комментариев