На Волині побував 72-річний мандрівник із Естонії на колоритному авто. ВІДЕО

news

У Шацькому районі побував мандрівник з Естонії, який планує за 40 днів об’їхати всю Україну, – повідомляє “Район. Шацьк”.

 

72-річний Арно Павел приїхав до України з Естонії на колоритному УАЗі, – розповідає приватний підприємець Петро Зуб із Шацька, який провів для мандрівника екскурсію Шацькими озерами.

Вдома естонець має сім’ю, невеликий бізнес, який дає йому можливість мандрувати світом. Арно вже об’їхав на своєму авто всю Росію і багато країн Європи. В Україні він не вперше, але з задоволенням подорожує українськими просторами, бо вважає, що тут є на що подивитися.

У Шацькому районі мандрівник побував на озерах Світязь, Люцимер, Велике Чорне, Пісочне, Перемут, у Світязькому Петро-Павлівському монастирі. Все побачене естонець відзняв на відео, бо згодом планує створити цикл передач про побачене під час подорожі. А ще хоче написати книгу «УАЗиком по Україні».

З краю Шацьких озер Арно на своєму колоритному УАЗі вирушив у Луцьк, далі в маршруті – Львів, Карпати (естонець хоче підкорити Говерлу), Закарпаття, Поділля, південь України. Також на два дні мандрівник хоче заїхати в Молдову.

В Шацькому районі побував мандрівник з Естонії Арно Павел, який планує на УАЗі за 40 днів об''їхати всю Україну.

В Шацькому районі побував мандрівник з Естонії Арно Павел, який планує на УАЗі за 40 днів об''їхати всю Україну.

Опубліковано Район.Шацьк Середа, 8 серпня 2018 р.

0 Комментариев