На Волині планують припинити опалювальний сезон?

news

Аби «не гріти повітря», в облдержадміністрації розмірковують про припинення опалювального сезону на Волині. Про це стало відомо під час засідання Антикризового енергетичного штабу за участю голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) голів у режимі відеоселектору сьогодні, 16 жовтня.

Про це повідомляє Волинська правда.

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик розповів про те, що днями він видав розпорядження про те, що голови районного та міського значення матимуть можливість самі вирішувати, чи продовжувати опалювальний сезон за умови, якщо середньодобова температура в краї підніметься вище +8 градусів за Цельсієм.
Своєю чергою, заступниця Луцького міського голови Лариса Соколовська відзначила, що таку практику у міськраді вже застосовували. Зокрема, минулого року, коли виконком вирішив призупинити подачу теплопостачання в умовах теплої погоди.
Нагадаємо, 9 жовтня на Волині розпочався опалювальний сезон. У Луцьку теплопостачання подали 12 жовтня. Втім, у зв’язку з аварією на вул. Кравчука, донині багато багатоповерхівок не отримують тепла.
0 Комментариев