На Волині неповнолітній обікрав два магазини

news

У селі Прилісне Маневицького району неповнолітній хлопець обікрав два магазини на загальну суму близько 12 тисяч 620 гривень. Про це йдеться у вироку Маневицького районного суду Волинської області від 13 липня, – пише Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Як вдалося встановити під час судового засідання, 2 грудня 2017 року близько 00.30 неповнолітній шляхом підняття ролету, яким було зачинене вікно, та розбивання ногою віконного скла проник в приміщення магазину «АВС», який знаходиться у селі Прилісне Маневицького району, звідки викрав 10 тисяч гривень, а також вино, карти поповнення рахунку, цигарки та чіпси, чим завдав потерпілому майнову шкоду на загальну суму 10731 гривень.

Окрім того, 31 грудня 2017 року та 8 січня 2018 року він обікрав інший магазин, чим завдав шкоду на загальну суму 1889 гривень.

Під час досудового розслідування між прокурором та неповнолітнім обвинуваченим була укладена угода про визнання винуватості, в якій він визнав себе винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень.

Відтак, суд визнав неповнолітнього винним та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі, однак на підставі ст.ст. 75, 104 КК України звільнив від призначеного покарання, якщо протягом 2 років він не вчинить нового злочину.

Фото ілюстративне.

0 Комментариев