На Волині на сесію міської ради принесли використані шприци

news

24 грудня 2015 року активісти Цивільного Корпусу “Азов” м.Нововолинська взявши використані шприці,які були зібрані на акції “Чисте Місто”, відправилися на п′яту сесію міської ради. Інформує Нововолинський інформаційний портал.

Пішли, щоб вручити ці шприци,а також депутатське звернення від народного депутата України Андрія Білецького до міського голови Віктора Сапожнікова, у якому йдеться про бездіяльність міської влади щодо вживання заходів по викоріненню наркоманії у шахтарському місті.
До сесійної зали членів ЦК “Азов” не пропустили, але в коридор до активістів вийшов перший заступник міського голови Нововолинська Андрій Сторонський.
У присутності місцевих депутатів та представників ЗМІ члени Цивільного Корпусу “Азов” м.Нововолинська вручили депутатське звернення та показали зібрані шприци.
Андрій Сторонський пообіцяв, що на сесії прочитає це звернення народним обранцям міста. Активістів повідомлять про програму боротьби з наркоманією у місті Нововолинську, а також запросять у комісію.
Наприкінці сесії звернення народного депутата України Андрія Євгеновича Білецького було прочитано депутатам міста Нововолинська.

0 Комментариев