На Волині на березі ставка знайшли двох непритомних п’яних дітей

news

До диспетчерської центру ЕМД надійшов виклик про те, що в одному із сіл області, на березі ставка знайдено двох дітей без свідомості, – повідомляє Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

 

Так як була ймовірність утоплення, на місце події, терміново, виїхали дві бригади ЕМД. Прибувши на місце виклику медики виявили двох дівчаток віком 10 та 11 років, одна з яких була без свідомості. При обстеженні дітей медики почули різкий запах алкоголю. Згодом одна з дівчаток, яка була у свідомості, зізналася, що вона із сестрою вживали алкоголь, а тоді пішли на берег ставка спати.

Медики негайно надали необхідну медичну допомогу, налагодили довенний доступ, внутривенну інфузію, негайно транспортували дітей до лікувального закладу. Оскільки автомобілям ЕМД потрібно було подолати відстань близько 40 кілометрів, чергових медиків лікарні попередили завчасно. Ще до приїзду екстреної медичної допомоги лікарі реанімаційного відділення вже чекали на приймальному відділенні. Про даний випадок повідомлено в поліцію.

0 Комментариев